درباره ما-گروه بین المللی رایاهاست| هاست لینوکس،وب سرور لایت اسپید،ثبت دامنه ملی ایران،برنامه نویسی

درباره رایاهاست:


درباره رایاهاست

بسمه تعالی

شرکت بین المللی رایاهاست در 24 نوامبر سال 2009  میلادی به صورت رسمی در کشور آلمان شروع به کار نمود.

 این شرکت با در اختیار داشتن نیروی متخصص و متعهد در تمامی زمینه ها و با به کارگیری مدیران فروش با سابقه توانست در کمتر از 2 سال سهم بسیار مناسبی از بازار تجارت الکترونیک در آلمان را به دست آورد.

شرکت رایاهاست توانست در کمتر از 4 سال با گسترش فعالیت ، نام رایاهاست را به آسیا و آفریقا هم برساند.

 این شرکت با در اختیار گرفتن نیروهای زبده برنامه نویسی و متخصصان هاستینگ حرفه ای توانست غیر از کشورآلمان، در مصر، استرالیا،عربستان سعودی و نهایتا در ایران به فعالیت بپردازد.

با توجه به تحریم های کشور ایالات متحده آمریکا علیه ایران، کمپانی رایاهاست بدون حمایت مالی ، وتنها با در اختیار قراردادن دانش فنی برنامه نویسی و ارائه راهکار های مهم بازاریابی و اصول مشتری مدارانه شرکت ، حمایت خود را نسبت به تیم همکارش در ایران رسما اعلام کرد.

گروه رایاهاست در ایران،از سال 1388 و چند ماه پس از شروع به کار رایاهاست آلمان، با کادری از مجرب ترین برنامه نویسان و گرافیست های ایرانی و بعضا خارجی  شروع به کار نموده و افتخار دارد به عنوان گروه گسترده طراحی و برنامه نویسی در سراسر کشور فعالیت داشته باشد. همچنین این گروه در شهرهای مختلف به صورت مستقیم و یا با واسطه دارای نماینده می باشد که امور فروش و پشتیبانی را به صورت تخصصی انجام می دهند.

گروه رایاهاست در ایران با توجه به عدم امکان فعالیت در خارج از کشور با نام "رایاهاست"، با ثبت نام تجاری روناکس دیزاین(RonaxDesign)  قادر به انجام تمامی فعالیت های اینترنتی در مرز های خارج از کشور می باشد.

.